דגשים לחברות חדשות

1.טבעוניות 100% בלבד – רכישת כרטיס לאירוע/ים והצטרפות למועדון הינה לנשים טבעוניות בלבד , מגיל 18 ואילך. עקב אופי התכנים שעלולים לעלות בקבוצה או במפגשים והתאמת כל אופי המועדון לנשים מסוג זה.

2.סודיות ודיסקרטיות מלאה– עקב הרצון לשמור על מרחב שיהיה מוגן ודיסקרטי ככל האפשר, בו תוכלנה כל המשתתפות לחוש בטחון מלא להחשף באופן מוחלט (במידה ויבחרו בכך), הקישורים כולם (כולל דף האירוע ועמוד זה) הם סודיים ולפי הזמנת משתתפות בלבד ואישור הפרופיל שלהן באופן ייחדני. כך גם יהיה אופי המפגשים והתנהלות הקבוצה הסגורה לחברות המועדון.

3.תיוג והוספת משתתפות חדשות– אם תרצנה, תוכלנה בשמחה ובאהבה ליידע  ולהזמין נשים טבעוניות נוספות ליוזמה זו ע"י הפנייתן אלי ואני אדוור להן  את  הפרטים המלאים, ע"י פתיחת הקישורים הרלוונטיים באופן אישי.

אבקשכן במעמד זה, לכבד את רצונן של מקבץ החברות הקיימות (והבאות אחריהן) ואת אופי היוזמה הכה מיוחד  ולהתנהל לפי הקווים המנחים שצויינו מעלה.

אז לסיכום, מה היה לנו ?

  • "טבעוניות מפרגנות" היא יוזמה ייחודית ודיסקרטית לפתיחת מועדון של נשים טבעוניות בלבד (מעל גיל 18) המעוניינות להכיר האחת את השנייה ולשמור על קשר.
  • הנשים הטבעוניות שיבחרו לקחת חלק ביוזמה יוכלו להשתתף באחד האירועים המיוחדים שיאורגנו ולהפגש פנים מול פנים באופן פיסי עם שלל נשים טבעוניות שהתאגדו.
  • הנשים שיקחו חלק באחד האירועים (או יותר), תצורפנה באופן אוטומטי למועדון סודי שיתוחזק באופן שוטף בקבוצה סגורה ומוגנת בפייסבוק, וואצאפ וניוזלטר קבוע שישלח במייל ורשימת פרטי קשר שתשמר אצל מנהלות הקבוצה.
  • האירועים שיתקיימו יהיו אירועי קונספט חוויתיים שנתפרו באופן מיוחד עבורך כאישה טבעונית ויכללו נשנושים טבעוניים ובריאים, לוקיישן מיוחד, פעילות מגבשת חוויתית הרלוונטית לקהל נשים טבעוניות וכמובן מינגלינג ואינטרקציה אישית עם נשים טבעוניות אחרות.
  • הצטרפות למועדון לנשים שישתתפו באחד האירועים תכלול חשיפה לעולם תוכן עשיר ומיוחד שיתוחזק באופן שוטף להעשרת עולמה של אישה טבעונית ויעודד שת"פים אטרקטיביים, ניוזלטר מעניין שישלח באופן שוטף, תחזוק רשימת קשר דיסקרטית של כל הבנות במועדון, קבוצות רכישה מוזלות למוצרים טבעוניים וטבעיים לקהל נשי, ניהול שוטף של התנהלות נעימה ומוגנת בקבוצה ומחוץ לה וכמובן- שיתופים מאירועים בעבר וכן, עדכונים והנחות שוטפות לאירועים הבאים שיתקיימו בעתיד.
  • לכל מצטרפת חדשה, תשלח לביתה מתנת הצטרפות ייחודית 🙂
  • דף האירוע ממנו הגעתן לעמוד זה וכן עמוד זה הינם דיסקרטיים וסודיים על מנת לשמור על בטחון הנשים שנחשפו ליוזמה והביעו התעניינות לקחת חלק בה. ולכן, על מנת להבטיח כי נשים אלה (וכמובן הבאות) ירגישו מרחב מוגן בו תוכלנה להחשף באופן מלא ולשוחח בפתיחות על כל נושא עם נשים טבעוניות אחרות, הדברים מתנהלים בצורה זו ולא בשרשור פומבי.  ניתן בשמחה להזמין נשים טבעוניות אחרות ולתייג אותן בשרשורים הרלוונטיים (הפומביים), אך הפנייה תעשה אליהן באופן אישי וייחידני על ידי מנהלות המועדון. אשמח שמי מכן שקוראת שורות אלה, תכבד את ההנחיות הנ"ל על מנת שלא לפגוע ברצונה ובכבודה של אישה טבעונית אחרת וכמובן ברלוונטיות היוזמה.