**"טבעוניות מפרגנות"- אירוע פיילוט / יוני 2016**

SAVE THE DATE : 27/6/16   – 19:30

 

INTRODUCTION & MINGLE
מרגע שתגיעי למקום, תהני מתחושה שהיא כולה מקדש להווייתך ולנוכחותך באירוע, הן בעיצוב המקום והן ביחס האישי שתקבלי מהרגע שתכנסי. דמייני את זה כמעין יום האישה שכזה. בקבלת הפנים נתאגד כולנו ויוצג בפניך מהות הרעיון של המועדון. במעמד זה, למעשה תוכלי לפגוש פנים מול פנים את כל הנשים שהביעו עניין במועדון והגיעו לאירוע. זהו תחילתו של הקסם, נוכל לאט לאט להפתח אחת בפני השנייה ולהכיר עוד נשים טבעוניות שהגיעו לשם מטרה זו בדיוק!
RELAXING
למפגש הראשון והמיוחד שלנו, חשוב לי שתוכלי להוריד גם הילוך  גופני משגרת היום יום שלך. בערב זה, תועבר פעילות של מדיטציה אקטיבית הנקראת: "מדיטציית קונדליני". זוהי מדיטציה בסיסית שלא נדרש אליה נסיון קודם והיא מותאמת במיוחד למין הנשי ולשעות הערב, בסיומו של היום. המילה "קונדליני" בסנסקריט פרושה אנרגיית החיים, או אנרגיית המין. מקום מושבו של הקונדליני הוא ברצפת האגן הנשי. תחושת ההתעוררות לחיים כשהקונדליני נפתח היא תחושת ברכה מדהימה- שמאפשרת את ההתמסרות לחיים ומסייעת לגוף ולנפש להשתחרר. המדיטציה תועבר ע"י רסילה דאווה- בוגרת המסלול לנשימה ומדיטציה ברמת אפעל, בוגרת תואר שני בביוכימיה ותזונה מהאוניברסיטה העברית בירושלים מטפלת בנשימה, מגע, תנועה ומדיטציה.
HEALTHY, "FINGER FOOD"  BUFFET
האוכל שיוגש באירוע יהיה מוקפד במיוחד עם דגש עצום על ערכו הבריאותי והטבעי, מעבר כמובן להיותו 100% טבעוני. תהיינה מנות שיותאמו לטבעוניות שהן תחת תזונת רואו פוד וכן תחת תזונת 801010 (נישות תזונתיות טבעוניות). מעבר לכך, כל האוכל באירוע יהיה נקי ממזונות מעובדים כגון: גלוטן, סוכר לבן, מלח שולחן ועוד. וכן יושם דגש על ערכו הבריאותי וערכיו התזונתיים.
 SHOPPING & GIFT BAG
לפני סיום האירוע תוכלי להחשף למגוון עשיר של מוצרי בריאות מתחומי התזונה והקוסמטיקה אשר כאמור כולם טבעוניים ומבוססי חומרים טבעים בלבד. מוצרים אלו נבחרו בקפידה לצורך אירוע מיוחד זה.  בנוסף, כל משתתפת תקבל לפני עזיבתה שקית מתנות שווה במיוחד, הכוללת המון הפתעות שכל אישה טבעונית תשמח לקבל ולהכיר.
*מומלץ להגיע לאירוע בלבוש נוח וקליל ונעליים שקל להשיל מהרגליים. מדובר בלבוש שיהיה הכי נוח עבורכן, ויתאים לישיבה בסביבה טבעית ולפעילות מתונה. בנוסף, במידה ומזג אויר יהיה מעט קריר, כדאי להצטייד בלבוש חם.
האירוע ייערך בתאריך 27/6/16 בשעה 19:30
-עלות זו הינה עלות מוזלת למשתתפות אירוע הפיילוט הראשון של המועדון והיא תכלול הן כניסה לאירוע והן הצטרפות אוטומטית לכל שאר ההטבות הניתנות לחברות מועדון.
 -אירוע הפיילוט הראשון יתקיים בהרשמת 60 משתתפות ראשונות לאירוע זה. לידיעתך, כספי הנרשמות ייגבו במערכת רק לאחר הרשמת כמות מינימלית של משתתפות לאירוע זה. 
-שימי לב, לאירוע הפיילוט משמעות רבה להמשך קיום המועדון והאירועים הבאים. באם יוזמה זו נגעה לליבך, אשמח אם תגיעי לאירוע הפיילוט. ע"י קיום האירוע הראשון, נוכל להרחיב את המועדון ולהגיע לעוד נשים. תודה.