טבעוניות מפרגנות

מועדון חברות טבעוניות

היי טבעוניות יקרות,

תודה רבה לכן על הסבלנות ועל ההענות הרבה,

אני מאוד נרגשת להכיר את כולכן ולהזמין אתכן למסע החוויתי שרקמתי עבורנו.

אשמח לדוור לכן כאן את הרעיון המלא ליוזמה שלי ומדוע אני מרגישה כי יוזמה זו היא הכרחית עבור קהל נשים טבעוניות שכמותנו בישראל שנת 2016.

מאיפה בכלל הגיע הרעיון למועדון חברות טבעוניות?

אני חושבת שכולנו נסכים כי עם המעבר לטבעונות, חיינו השתנו בצורה כזו או אחרת. אצלי באופן אישי, כטבעונית לא מעט שנים, השינוי בהתחלה לא "גבה מחיר" יותר מדי כבד. מה שהתחיל כבחירה דיי פשוטה ליישום ולתחזוק,  דווקא בשנה האחרונה הקרין משמעויות יותר ויותר רחבות על חיי ואט אט התפתח וגרם לי לשינוי נפשי ואם לומר כמעט רוחני. בזכות הטבעונות, התקרבתי מאוד  לערכי הטבע, תזונה טבעית ודרך חיים יותר אלטנטיבית מבעבר. התחלתי להרגיש כי דרך החיים החדשה שלי היא הרבה מעבר לבחירה תזונתית-גופנית וערכית, היא בחירה שמשפיעה על כל מע' יחסים הקיימת בחיי: בפן הזוגי, המשפחתי, חברתי ואפילו תעסוקתי. לעומת שנים עברו, לפתע חלחלה בתוכי התובנה כי למרות  שהנני מכילה את סביבתי וטולרנטית כלפיה, ולא כופה את דעותיי וצורת חיי על איש מלבדי, עדיין, אני חווה חיי יומיום קשים יותר מאז המעבר לטבעונות.  למעשה, מהרגע שאני פוקחת עיניים ועד הרגע שאני עוצמת אותן, אני עוטה על ראשי מליוני כובעים שאני נאלצת להחליף ביניהם במהלך היום על מנת לשמור על רצף חיים נורמלי בסביבת חיי הטבעית ולנהל תקשורת בונה עם סובביי. תוסיפי לזה את כל שאר הכובעים שאנו כנשים עוטות על עצמנו גם ככה בקביעות כ:אמא, בת זוג, חברה, ידידה, מנהלת… והרשימה עוד ארוכה. השילוב של שני תחומי ההתמודדות הללו החל לגבות מחיר נפשי דיי גבוה בחיי בשנה האחרונה והמרפא היחיד שגיליתי לו היה בשיחותי עם נשים טבעוניות בעלות עולם תוכן הדומה לשלי. התחלתי לפתח קשרים חברתיים עם מאות נשים טבעוניות בקבוצות פייסבוק שונות בנושאים כמו: אורח חיים בריא, בישול ומתכונים,  ולא תאמיני, אפילו: גינון! . בנקודה זו נפרש בפניי עולם חדש, קסום ועוטף. כמעט תמיד כשנוצרה אינטרקציה שלי עם אישה טבעונית אחרת, חשתי אמפטיה, הכלה, הקשבה ואת כל התחושות שחסרו לי נורא בחיים האמיתיים בסביבתי הקרובה וביחסה אליי. יותר מהכל, הרגשתי מהנשים הללו: תחושת בית והגנה. התחלתי להעביר מסעות וירטואליים נשיים ומרתקים בפייסבוק, כאלה שבאמת מילאו את חיי והפרו אותם.  אבל עדיין, למרות זאת, הפערים בין העולם הקסום והוירטואלי לבין העולם המרוחק והפיזי היו מטאוריים. על כן, החלטתי לשנות את מציאות חיי וחיי חברותיי הטבעוניות, ולנקוט יוזמה זו, שתאפשר  לכולנו  לחוש את אותו המקום העוטף, המוגן והביתי שאני נחשפתי אליו.

מה זה אומר מועדון חברות טבעוניות?

דמייני כמה נהדר יהיה זה אם עולמות המציאות והוירטואליה יתאחדו ונוכל לפגוש נשים טבעוניות בדיוק כמונו גם במציאות ולא רק להתקל בהן באופן מקרי דרך הפייסבוק באיזו קבוצה מדי פעם, לעיתים רחוקות. כמה מדהים יוכל זה להיות אם ניצור מרחב מוגן וסגור בו נוכל להניח בצד את כובע האישה הטבעונית שאנו עוטות ופשוט להיות עצמנו. נוכל לרקום קשרי חברות, לשתף ולהתייעץ, להעלות סוגיות אינטימיות ולדון בהן והחשוב מכל- נוכל גם לפגוש את אותן בנות שמאחורי תמונת הפרופיל ולשמור איתן על קשר טלפוני או כל קשר אחר שתבחרנה בו. במרחב כזה שיהיה רק שלנו ויהיה דיסקרטי במיוחד ואישי נוכלנה כל אחת מאיתנו להרגיש כי יש לה תמיד מקום לדבר על הכל, אפילו על נושאים שאנו לא נוהגות לשתף אף אדם אחר בחיינו. אנו כנשים, בקשר בינינו, נוכל לתרום האחת לשנייה מהידע והנסיון שלנו, ובעיקר להעניק יחס חם, פרגון, תמיכה והקשבה כמו שרק אנחנו יודעות.

איך יתנהל מועדון הנשים הטבעוניות?

מדובר בקהילה בוטיקית, סודית וסופר מדליקה משלנו שבה יוכלו נשים טבעוניות להפגש אחת לחודש ימים במפגש כייפי ומיוחד ולהכיר עוד נשים טבעוניות אחרות: לדבר, להכיר, לשתף ולחלוק חווית משותפות מהחיים כאישה טבעונית, וכל המשתמע מחיים כאלה (ומהחיים בכלל). החלטתי לקחת על עצמי את היוזמה ולדאוג עבורכן לכל מה שיכול לעניין, להקל ולהעשיר את חיינו כנשים טבעוניות- גם במרחב הויטואלי וגם כמובן מחוץ לו. מי שתבחר להגיע לאחד מהאירועים שיערכו, תצורף באופן אוטומטי גם לקבוצת פייסבוק סגורה וסודית בה תוכל להתחבר עם שאר הבנות שיגיעו או הגיעו לאחד מהמפגשים ולקיים כאמור, קשרי חברות פורים,נעימים ופתוחים. יהיה זה מרחב מוגן שיאפשר לה להתייעץ, להעלות פוסטים, להחליף פרטי קשר עם בנות אחרות  או אפילו סתם לקבוע לשתות קפה עם משהי שגילית במקרה שגרה רחוב לידך (תנוהל רשימת קשר סודית ומוגנת). בנוסף לכך, יהנו חברות המועדון מהטבות שוות במיוחד שיועלו במרחב הוירטואלי, למשל: הקבוצה תכלול גם הטבות ושת"פים אטרקטיביים שוטפים שירקמו במיוחד עבור בנות הקבוצה כמו: קבוצות רכישה למוצרים טבעוניים וטבעיים, ניוזלטר מעניין בנושאים הרלוונטים לנשים טבעוניות (שישלח באופן אישי במייל), המלצות בנושא אורחי חיים טבעוני ובריא, פינות של אנשי מקצוע, מענה לשאלות ממנהלות הקבוצה ותחזוקת הקבוצה שתהא מרחב מוגן, נעםי ומכבד  וכמובן עדכונים על האירועים הבאים, שיתופים מהאירוע האחרון והצעות שלכן לבניית האירוע הבא.

איך מתקדמים מכאן לקבוצה הסגורה ומתי האירוע הקרוב?

האירוע הראשון ייערך בעוד כחודש וכמות הכרטיסים אליו תהא מוגבלת עקב הביקוש הרב. החלטה זו נובעת  עקב, הרצון לשמור על אירוע אינטימי ובוטיקי במיוחד בו תהא הזדמנות לכל הבנות להכיר אחת את השניה באופן אישי ולא להבלע בהמון. האירוע יהיה אירוע שיספק חוויה ואווירה שנתפרו במיוחד עבורנו כנשים טבעוניות. אירוע שיכלול נשנושים טבעוניים ובריאים, דרינקים, פעילות אטרקטיבית ומעניינת הרלוונטית לקהל המשתתפות וכמובן מינגלינג כייפי של מקבץ נשים טבעוניות שרוצות להפגש, להכיר ולשמור על קשר לאחר מכן. האירוע הראשון הינו אירוע פיילוט ולכן אשמח כי מי מכן שמעוניינת לשמוע פרטים נוספים לגבי רכישת כרטיס לאירוע הקרוב וכמובן הצטרפות למועדון, תשלח לי מייל אישי לכתובת זו:  SIVAN@NOAMHASADE.CO.IL.

**לתשומת לבכן, פרטים מפורטים יותר לגבי האירוע (המועד בדף זה איננו בוודאות מועד האירוע הסופי) והמועדון, יתקבלו לאחר שכל הבנות ייחשפו לאופי היוזמה ותתאפשר לכל הטבעוניות שהתעניינו ומתעניינות  ההזדמנות השווה להביע את רצונן לקבלת פרטים נוספים וזמן ראוי לשליחת מייל- כדי שאף טבעונית לא תרגיש כי פספסה את המועד להרשמה ולקניית כרטיס לאירוע הראשון.

מספר דגשים חשובים

1.טבעוניות 100% בלבד – רכישת כרטיס והצטרפות למועדון הינה לנשים טבעוניות בלבד , מגיל 18 ואילך עקב אופי התכנים שעלולים לעלות בקבוצה או במפגשים והתאמת כל אופי המועדון לנשים מסוג זה.

2.סודיות ודיסקרטיות מלאה– עקב הרצון לשמור על מרחב שיהיה מוגן ודיסקרטי ככל האפשר, בו תוכלנה כל המשתתפות לחוש בטחון מלא להחשף באופן מוחלט (במידה ויבחרו בכך), הקישורים כולם (כולל דף האירוע ועמוד זה) הם סודיים ולפי הזמנת משתתפות בלבד ואישור הפרופיל שלהן באופן ייחדני. כך גם יהיה אופי המפגשים והתנהלות הקבוצה הסגורה לחברות המועדון.

3.תיוג והוספת משתתפות חדשות– אם תרצנה, תוכלנה בשמחה ובאהבה ליידע  ולהזמין נשים טבעוניות נוספות ליוזמה זו ע"י הפנייתן אלי ואני אדוור להן  את  הפרטים המלאים, ע"י פתיחת הקישורים הרלוונטיים באופן אישי.

אבקשכן במעמד זה, לכבד את רצונן של מקבץ הנשים הטבעוניות שכבר הראו התעניינות (והבאות אחריהן) ואת אופי היוזמה הכה מיוחד  ולהתנהל לפי הקווים המנחים שצויינו מעלה.

אז לסיכום, מה היה לנו ?

  • "טבעוניות מפרגנות" היא יוזמה ייחודית ודיסקרטית לפתיחת מועדון של נשים טבעוניות בלבד (מעל גיל 18) המעוניינות להכיר האחת את השנייה ולשמור על קשר.
  • הנשים הטבעוניות שיבחרו לקחת חלק ביוזמה יוכלו להשתתף באחד האירועים המיוחדים שיאורגנו ולהפגש פנים מול פנים באופן פיסי עם שלל נשים טבעוניות שהתאגדו.
  • הנשים שיקחו חלק באחד האירועים (או יותר), תצורפנה באופן אוטומטי למועדון סודי שיתוחזק באופן שוטף בקבוצה סגורה ומוגנת בפייסבוק, ניוזלטר קבוע שישלח במייל ורשימת פרטי קשר שתשמר אצל מנהלות הקבוצה.
  • האירועים שיתקיימו יהיו אירועי קונספט חוויתיים שנתפרו באופן מיוחד עבורך כאישה טבעונית ויכללו נשנושים טבעוניים ובריאים, לוקיישן מיוחד, דרינקים, פעילות חוויתית הרלוונטית לקהל נשים טבעוניות וכמובן מינגלינג ואינטרקציה אישית עם נשים טבעוניות אחרות.
  • הצטרפות למועדון לנשים שישתתפו באחד האירועים תכלול חשיפה לעולם תוכן עשיר ומיוחד שיתוחזק באופן שוטף להעשרת עולמה של אישה טבעונית ויעודד שת"פים אטרקטיביים, ניוזלטר מעניין שישלח באופן שוטף, תחזוק רשימת קשר דיסקרטית של כל הבנות במועדון, קבוצות רכישה מוזלות למוצרים טבעוניים וטבעיים לקהל נשי, ניהול שוטף של התנהלות נעימה ומוגנת בקבוצה ומחוץ לה וכמובן- שיתופים מאירועים בעבר וכן, עדכונים והנחות שוטפות לאירועים הבאים שיתקיימו בעתיד.
  • דף האירוע ממנו הגעתן לעמוד זה וכן עמוד זה הינם דיסקרטיים וסודיים על מנת לשמור על בטחון הנשים שנחשפו ליוזמה והביעו התעניינות לקחת חלק בה. ולכן, על מנת להבטיח כי נשים אלה (וכמובן הבאות) ירגישו מרחב מוגן בו תוכלנה להחשף באופן מלא ולשוחח בפתיחות על כל נושא עם נשים טבעוניות אחרות, הדברים מתנהלים בצורה זו ולא בשרשור פומבי.  ניתן בשמחה להזמין נשים טבעוניות אחרות ולתייג אותן בשרשורים הרלוונטיים (הפומביים), אך הפנייה תעשה אליהן באופן אישי וייחידני על ידי מנהלות המועדון. אשמח שמי מכן שקוראת שורות אלה, תכבד את ההנחיות הנ"ל על מנת שלא לפגוע ברצונה ובכבודה של אישה טבעונית אחרת וכמובן ברלוונטיות היוזמה.
  • מי מהנשים הטבעוניות שתרצה לקבל את הפרטים המלאים לגבי אירוע הפיילוט הראשון והצטרפות למועדון, מוזמנת לשלוח מייל בהקדם, לכתובת זו: SIVAN@NOAMHASADE.CO.IL.  חשוב לציין במעמד זה, כי מכירת הכרטיסים לאירוע הפיילוט הקרוב תהא מוגבלת, על מנת לשמור על אירוע בוטיקי ומיוחד בו תוכלנה כל הבנות לקיים אינטרקציה אישית ולא להבלע בהמון. ולכן, בכדי למנוע מצב בו חלק מהנשים טרם נחשפו ליוזמה ואזלו הכרטיסים (עקב הביקוש הרב והעניין בקרב נשים רבות שכבר נחשפו ליוזמה), הפרטים המלאים ישלחו באופן מרוכז לכל מי שתשלח מייל, רק לאחר שכל המיילים יתקבלו. כך תהא הזדמנות שווה לכל הנשים שרוצות להשתתף באירוע הראשון לקניית כרטיס, לפני שתסגר ההרשמה. אנא הבנתכן בנושא זה, עקב נסיון עבר של השבוע האחרון שהוכיח כי זו הדרך הכי הוגנת ויעילה להתנהל בה. אגב, המועד בדף זה איננו בוודאות מועד האירוע הסופי, שוב, הפרטים המלאים יימסרו במייל.

==================================================================================================

אחיותי הטבעוניות,

אשמח לשמוע מכן רשמים, חוות דעת וכל מה שעולה על דעתכן בנוגע ליוזמתי זו.

דף אירוע זה הוא דף זמני בלבד, על מנת לדוור פרטים למי שתתעניין בהצטרפות למועדון והגעה לאירוע.

נכון לרגע זה, תוכלנה  להתייעץ עמי במרחב דף סודי זה, לשלוח הודעה או לטלפן ולקבל כל מענה שתרצו בנושא, כל זאת, משום שהיה לי חשוב כבר עכשיו שנוכל להתנהל במרחב וירטואלי מוגן שהוא רק שלנו!

אשמח לקבל מכן בהקדם את חוות דעתכן על מנת שאוכל לסיים ליידע את שאר הבנות שטרם נחשפו ליוזמה (עקב חסימת הפרופיל שלי להודעות יוצאות למי שלא חברה, בימים האחרונים) ולשלוח באופן מרוכז לכולן את הפרטים המלאים במייל לגבי האירוע ולאחר מכן, לפתוח לכולן את הקישור למכירת הכרטיסים לאירוע הפיילוט הראשון.

תודה רבה לכולן על הקריאה וההתעניינות,

מקווה לשמוע מכן בקרוב ולפגוש כל אחת מכן באופן אישי למערכת יחסים חברית, נשית וקסומה!

באהבה, התרגשות והמון ציפייה

סיון נועם שדה,

(בלוגרית/ רווקה/ טבעונית/ מנחה פרטיים ועסקים לאורח חיים בריא/ כותבת לרשת בנושאי בריאות/ מעצבת טקסטיל בהכשרתי / מוזמנות לקרוא עוד עלי ועל המסע שעברתי כאן:  http://goo.gl/XTbpwf  )