מה תקבלי לאחר הצטרפותך כחברת מועדון "טבעוניות מפרגנות"?

1.האירוע- בואי נפגש

אבן הדרך הראשונה שלך כ"טבעונית מפרגנת" תהא כאמור, באירוע ההצטרפות. מדי חודש ייערכו אירועי קונספט מיוחדים ומקוריים בהם נוכל להפגש כולנו ולהנות מזמן איכות, היכרות ופינוק אישי ונשי. אירוע הפיילוט הראשון ייערך בתאריך 27/6/16 בשעה 19:30. הפרטים המלאים אודות האירוע מצויינים במייל שנשלח אליך.

2.רשימת קשר- בואי ותכירי עוד טבעוניות

חברות "טבעוניות מפרגנות" שהשתתפו באירוע תוכלנה לשמור על קשר עם שאר הנשים שנכחו באירוע וכן, עם נשים טבעוניות נוספות שתגענה לאירועים הבאים.פרטי הקשר המלאים של כל הנשים ישמרו  באופן דיסקרטי שייחשף אך ורק לנשות המועדון ובהסכמה בלבד. הרשימה תכלול פרטים אישיים כמו גילאים, כתובות וטלפונים כך שכל טבעונית תוכל להגדיל את מאגר החברות הטבעוניות המפרגנות שבחייה מאירוע לאירוע. באופן זה, תהא לכל טבעונית האפשרות ליישם קשרי חברות אישיים עם כל אחת מהנשים האחרות, בין אם וירטואליים (טלפון/ וואצאפ/ פייסבוק) ובין אם פיזיים (קפה/ דרינק או ללכת לגינה עם הילדים למשל).

3.הקבוצה הסגורה- בואי נתייעץ, נשוחח,נשתף ונתמוך אחת בשנייה

חברות "טבעוניות מפרגנות" ייהנו בנוסף ממרחב סגור ודיסקרטי של קבוצה סודית בפייס שתתוחזק ותנוהל באופן שוטף 24/7 ואליה יצורפו בהזמנה אישית בלבד רק בעלות חברות רשמית במועדון. באופן זה, נוכל כולנו להחשף אחת בפני השנייה ולהרגיש בטחון מלא להעלות דילמות, רגשות, שאלות ותהיות מחיי היום יום שלנו שאנו לא נוטות לשתף אפילו אנשים קרובים אלינו ביותר. מרגע זה, יפתח בפניכן עולם חדש ודיסקרטי שאיש אינו יודע עליו מלבדכן והוא המקום שלכן למצוא את כל המענה והפידבק לכל פן בחייכן כנשים טבעוניות. תוכלנה להעלות פוסטים, לשלוח הודעות ביניכן, ליזום התקשרויות (במייל/ בוואצאפ/ טלפון/ פגישה) ולדעת כי המרחב הוא מרחב מוגן במיוחד עבורכן אשר איש מלבדנו אינו חשוף אליו.

4.המועדון- בואי נרחיב אופקים ונהנה מהטבות, ניוזלטרים, שת"פים ומתנות

מעבר לגיבוש הקשר בינינו כ"טבעוניות מפרגנות", חשוב לי לסייע לכן באופן אישי להעשיר את חייכן בעזרים ותוספות נעימות הרלוונטיות לחיינו כנשים טבעוניות. ולכן, אני אקפיד לפנק אתכן בהמון פינוקים שוטפים שאני דואגת להתאים במיוחד עבורכן במהלך החודש, ע"י הנחות מיוחדות, שת"פים עם ספקים רלוונטיים ממגוון עולמות תוכן ופינות מגוונות בנושאים משתנים כמו: בריאות נשית וטבעית, פנאי, אמהות, קוסמטיקה טבעית, מזון אורגני ועוד…תני לי לעשות עבורך את כל הבדיקות והסקרי שוק ולהביא עד אליך (למייל/ לאינבוקס/ לתיבת הדואר) את כל מה שנכון עבורך כאישה טבעונית כיום, זה יהיה עבורך  קל, יעיל ובעיקר, ממש ממש  כיף!