פילוסופיה

ערכי היסוד של הגישה

נועם השדה מכוונים להוליסטיות. הוליסטיות היא השלם, הגדול מסך חלקיו. נועם השדה הוקם מתוך הידיעה כי חיבור לטבע אינו מתבטא רק בתזונה טבעית אלא באורח חיים שלם שיהיה: מקיים וטבעי בכל תחומי חיינו.
אנחנו חיים בשנים בהם רובנו חיים שגרת חיים די דומה לשכנינו, למשפחתנו, למי שהיינו בשנה שעברה. איכשהו עם השנים הפסקנו לעשות בחירה שמשקפת מי אנחנו בתוך החיים האלה. שכחנו לבטא את עצמנו ולהפסיק ללכת אחרי העדר. חוסר ההבעתיות שלנו מוקרן על כל תחומי חיינו.
נועם השדה מסתמכים על מושגים ועקרונות שנלקחו מתורות עתיקות ומוכרות מתרבויות המזרח (סין והודו) , עולמות הטיפול האלטרנטיבי , תורת הרמב"ם ועוד.. כאשר לכל אלו עיקרון אחד משותף:
הסתכלות על האדם כמכלול: סביבת חייו, עיסוקו , משפחתו, הזמן הפנוי שלו ולמעשה כל גורמי חייו -שעשויים להשפיע על גופו ונפשו. בכל התורות הללו, מופיע האדם כאישיות אינדיבידואלית כגורם מרכזי.

ערכי היסוד שלנו מתפרשים על פני שלושה עקרונות :

טיפוח הגוף :

גיבוש אורח חיים תזונתי טבעי המחובר באופן ישיר ובלתי אמצעי לתוצרי הגלובוס : עץ, אדמה, מים. הטבע מוכיח כי למזונות מעובדים (כגון: סוכר, חיטה מהונדסת, מלח שולחן ודומיהם) יש תחליף בריא ונגיש יותר מכל מוצר שיומצא על ידי האדם. בנוסף, נועם השדה תמיד יתמכו בצריכת מזונות שלהם גם ערכים אנרגטיים שמחוברים לאמא אדמה ולצומח בה.
באתר שלנו תמצאו מתכונים שכולם מן הצומח וכולם: נטולי גלוטן/סוכר/ ומרכיבים מעובדים. אנחנו לא נמליץ לכם לרכוש מוצר עם רשימת מרכיבים ארוכה ועם מילים שאתה לא מכירים. יתרה מכך , אנחנו נלמד אתכם, כיצד לזהות מוקשים כאלה ואיך לדאוג לצייד את גופכם במשאבים הכי איכותיים שיש כיום, הן לתוכו והן מחוצה לו.

טיפוח הנפש:

הינו ערך שמשפיע עלינו באופן ישיר מכל הבחינות: החל מהצורה בה אנו יושבים מול הצלחת שלנו ומתחברים למקורות מהם מגיע מזוננו ועד הזמן שלנו עם עצמנו (מדיטציה/ יוגה / נשימה ועוד). כל אלה קשורים קשר ישיר לחיבור הטבעי שלנו עם עצמנו , גופנו וסביבתנו. אנחנו נסייע לכם להעשיר עולמכם הנפשי ונציע לכם מגוון של שיטות כיצד לקרב אתכם לעצמכם ולנפש שלכם במסלול לאיזון רגשי בחיי היום יום.

טיפוח הסביבה:

אורח חיים מקיים ואקולוגי הינו ערך יוצא ובלתי נפרד מקיום שני המשתנים שציינו מעלה, אלה תלויים באלה והפוך. אנחנו יודעים- כי, בכל אחד מאיתנו קיים הילד שנהג להתגלגל על הדשא וזהו אותו מבוגר שקיימת בו הכמיהה החבויה לגדל את הבזיליקום של עצמו במקום לקנותו בסופרמרקט, זוהי דוגמה אחת מיני רבות שיש באמתחתנו להציע לכם בתהליך התקרבותכם לטבע. למקום הזה אנחנו מכוונים:
ליצירה עצמית, לחשיבה עצמאית ובעיקר לאורח חיים מקורי ו-בוחר.
בחירה היא מילת המפתח. אנחנו נאתגר אתכם לצאת מה"אזור הנוחות" שלכם : במטבח, בקניות, בהרגלי הבית שלכם, באזורי הבילוי ותחומי העניין שלכם אך כל זאת , תוך כדי: נכיר לכם עולם חדש –מלא באלטרנטיבות, שאנחנו מבטיחים שיהיה יותר מרתק ,יותר מפרה ויותר מחובר לטבע (ולרוב גם יותר זול ובריא).

                       נשמח ללוות אתכם בתהליך האישי שלכם בחיבור לטבע