הכנת שייק ירוק בבוקר- לא סיפור בכלל

למה זה טוב לנו?

שייק ירוק בבוקר הוא אחד המתנות היומיות הגדולות שאתם יכולים לתת לעצמכם. מכמה סיבות:

  • שייק ירוק הוא ממריץ ויכול עם הזמן להחליף את הקפה שלכם בדחיפה הקטנה הזו והפחות בריאה שבגללה אנו (כהרגל) שותים קפה בבוקר.
  • מעבר לזה, שייק ירוק הוא ארוחה בפני עצמה שמזינה אתכם  במרכיבים הנכונים:  לעומת קרואסון, דגני בוקר או עוגיה לצד הקפה.
  • ולא רק זה , זו ארוחה שלא דורשת פעולת עיכול מורכבת עבור הקיבה שלנו שעדיין עסוקה בהתאוששות משנת הלילה ותהליך ההתעוררות.
  • והעיקר, שייק ירוק הוא עשיר בויטמינים, מינרלים, מחזק את מערכת החיסון, מנטרל ריחות גוף ועשיר בהמון סיבים תזונתיים.

לאחר שכל זה נאמר ,אין כל סיבה שלא לשתות שייק ירוק בבוקר, בכל בוקר.

מאיפה מתחילים?

הבעיה העיקרית בשעות הבוקר, הוא אלמנט הזמן. בין אם אתם מושכים את הדקות האלה של הכנת השייק במיטה, בהכנה של הילדים למסגרות, או פשוט רואים תוכנית בוקר, מתארגנים או עונים למיילים, זה תמיד חמש דקות שנראות לנו כמו שעה של הכנת שייק ירוק. אך למעשה ע"י  הכנה מוקדמת (אחת לשבוע)- תוכלו  להכין שייק לכם וליקיריכם מדי בוקר בלא יותר מחמש דקות. בכנות. לעיתים אפילו פחות.
שייק ירוק בריא מורכב מעלים ירוקים למיניהם, מזון על  כלשהו (כמו: גוג'י ברי / מאקה/ צ'יה), מים, פירות ואלמנט מסמיך כזה או אחר.

מה עושים עם זה?

יש לנו כמה פטנטים מיוחדים בשבילכם כדי לצלוח את כל ההפקה הזו מדי בוקר. אנחנו נוהגים לרכוש אצל החקלאי שלנו את הפירות הבשלים (נקראים סוג ב' –גם זול יותר, רק חיי מדף קצרים יותר) ולהקפיא אותם חתוכים וקלופים בקופסאות מוכנות לכל יום בפריזר. את העלים הירוקים למיניהם אנחנו גורסים למעין ממרח (אחת לשבוע) ומקפיאים בקרחוניות, כל קוביה = מנה יומית קטנה לשייק. ככה יש לנו גם מעקב על תצרוכות העלים הירוקים שלנו וניתן לעלות את מינון הירוקים בהדרגה.

ואז כל מה שנשאר לנו לעשות בבוקר :

זה להוציא מהפריזר את המצרכים ,

לשים כפית מזון על,

כמה אגוזים ומעט חלב צמחי (או כל מסמיך אחר) ואין לכלוך ולא צריך לקלף ולחתוך.

מערבלים, שוטפים את המיקסר במים ושולחים את כל בני הבית מצוידים בשייק ירוק בריא וטרי.

איך ממשיכים?

דאגו שבכל זמן המקפיא שלכם יכיל פירות קפואים מחולקים לפי מנות וגם במקרר יהיו טחינה ואגוזים ומזון על כלשהו ובחוץ אבוקדו בשל או בננות טריות. ניתן להסמיך שייקים על ידי אחד מחומרי הגלם הבאים: כף טחינה, בננה, שליש אבוקדו- אלה נותנים סמיכות ושמנתיות טעימה ונעימה לשייק.
אל תתעצלו, תארגנו לכם מראש את שגרת השבוע –שבועיים הקרובים וכך תהנו מדי בוקר משייק בריא שיתן לכם אנרגיה לכל היום. סמכו עלינו, שכל המשרד יקנא בכם שתיהיו היחידים שלא יחפשו אנרגיה זמינה כמו שקולד כדי להיות עירניים בשעת אחה"צ.

נסו את המתכון שלנו להכנת שייק ירוק למתחילים.

שמחנו לעזור לכם להתקרב קצת יותר לטבע
שלכם ,
נועם השדה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>