סדנאות

טעימה קטנה מהטבע

סדנאות הן הדרך שלנו לתת לכם טעימה קטנה ממה שאנחנו עושים ב"נועם השדה".

סדנאות הן המקום לפגוש את הטבע במסגרת נקודתית וייחודית.

הסדנאות שלנו הן סדנאות קונספט ייחודיות ולימודיות שמשאירות אתכם עם המון כלים להמשיך תהליך התקרבות לטבע גם כשתשובו הביתה.

האני מאמין שלנו : אורח חיים בריא ע"י שילוב של טבע בשגרה -הוא החזון של כל הסנדאות שלנו. בין אם תזמינו אותנו לביתכם, או שנזמין אתכם לקטיף עם הילדים או אפילו נפגש לסדנת בריאות במקום עבודתכם, אנחנו נעשה הכל שתצאו לפחות עם כמה כלים ליישום בסיום הסדנא (או לפחות להתכוונן לכך) בחייכם הפרטיים.

איזה סדנאות אנחנו עושים?

הסדנאות שלנו נחלקות לשני סוגים

1.סדנאות קונספט בהזמנה אישית :

א. לעסקים:

עובד / בעל עסק – הזמן אותנו אליך ונמחיש לך איך לשלב את הטבע בתוך הסביבה העסקית / תעסוקתית. יש לנו היכרות עמוקה עם מהות המגזר העסקי והתעסוקתי ואנחנו יודעים בדיוק איך לגרום הן לעובדים והן למנהלים להנחיל שגרת חיים בריאה ומאוזנת יותר מדי יום  גם במקום העבודה ,הן עבור העובד והן עבור המנהל.

רוצים לדעת עוד ? לחצו כאן.

ב. לקבוצות:

מעוניינים לשלב אורח חיים בחייכם? רוצים לפגוש אותנו באופן קבוצתי? תוכלו להזמין אותנו אליכם או להשאיר לנו את בחירת המיקום- אנחנו משתפים פעולה עם משקי בוטיק, חקלאים וחוות חקלאיות ויש לנו מבחר של פעילויות מוכנות למגוון של סוגי אוכלוסיות יעד: הורים וילדים, עובדים / מנהלים , מתבגרים ועוד…

רוצים לדעת עוד? דברו איתנו.

2.סדנאות קונספט שאנחנו מארגנים:

אנחנו מארגנים סדנאות נישה מיוחדות ובלתי שגרתיות שבאות לדוור את הבשורה שלנו לגבי חיבור אמיתי לטבע ועל ידיו יצירת אורח חיים בריא.

אורח חיים בריא בא לידי ביטוי ביחסים שבחיינו: יחסי משפחה, יחסים בעבודה , היחסים שלנו עם עצמנו ועוד  מעגלים- יש בידינו פורמט סדנאות עשיר שמתאר את המפגש של טבע עם אנשים במגוון סיטואציות בחייהם.

אחת לכמה זמן אנחנו יוצאים בהפקה חדשה בקונספט חדשני שמתייחס לאורח חיים בריא מנקודת מבט שונה ופונה לסוגים שונים של קהלי יעד.

רוצים לדעת עוד פרטים על הסדנא הבאה שאנחנו מארגנים? לחצו כאן.

מעוניינים לשמוע על עוד מסגרות בהן אנחנו פועלים? בואו לשמוע על תוכנית הליווי הקבוצתי שלנו.