שורש מאקה

מה זה?

זהו שורש שמגיע מפרו והוא השורש של השנים האחרונות, ב-ה הידיעה. תרופות ניסו לחכות את פעולתו, ומתחרים ניסו לקום לו, אבל אמא טבע היא הרוקחת הגדולה ביקום. המאקה עשיר באיכויות תזונתיות של ויטמינים ומינרלים: ברזל, מגנזיום, סידן . אבל מעבר לזה, המאקה עשירה בהשפעתה על הפן המנטלי:
מניסיון, נוכל לומר לכם ששימוש קבוע ב1-2 כפות מאקה ביום בשייק הירוק שלכם, תרגישו אנרגטיים יותר, ערניים יותר ובעיקר לא תרגישו נפילות/ עליות מנטליות לאורך היום. בייחוד בשעות אחה"צ שלרובנו יש תחושה של נפילת אנרגיה.

מתי גדל?

ניתן להשיג בארץ בכל השנה (ייבוא).
יש לציין כי מחיר המאקה הוא לא זול במיוחד: אריזה בכמות 100 גרם תעלה לרוב בסביבות 50-70 ₪ לחבילות בגדלים משתנים. ניתן לרכוש בבתי הטבע המובחרים.

איך נזהה אותו?

בארצנו הקטנטונת לא תמצאו את השורש במצב הגולמי, לצערנו.
לעומת זאת, כן תוכלו למצוא מוצרים המכילים אבקה מאקה ללא כל תוספות. תזהו אותה לפי הצבע והטעם: צבעה בז' בהיר ויש לה טעם מתקתק.

איך מכניסים אותו לשיגרה?

ניתן להוסיף את האבקה לשייקים, לגרנולה עם חלב, למאפים וקינוחים מתוקים, מעל פירות ובעצם כתוספת לכל דבר מתוק- יעבוד נהדר.
הוא מגיע בצורה אבקתית כך שניתן לערבב אותו בקערה יחד עם הנוזלים או לפזר אותו מעל, התייחסו אל המאקה כמו אל אבקת קקאו לבנה עם טעם מתוק. ניתן להוסיף לאפייה/קירור או הקפאה ללא כל חשש לפגיעה בערך התזונתי.
חשוב לשלב באופן יומיומי, יהיה מאוד פשוט ליישם זאת אם פשוט תתחילו לשלב את המאקה עם כל דבר מתוק שאתם אוכלים.

לטבע אין גבול,
אין גבול לסקרנות,
גלו מחדש את המזונות שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>